قابل توجه ریاست محترم مجلس شورای ایران

قابل توجه ریاست محترم مجلس
قابل توجه ریاست محترم مجلس
قابل توجه ریاست محترم مجلس

قابل توجه ریاست محترم مجلسس و نمایندگان ملت ایران در مجلس شورای اسلامی ایران

جناب اقای علی لاریجانی ریاست محترم مجلس

با عرض سلام و ارادت و احترام

همانطور که مسلما در جریان هستید در حال حاضر صدها مغازه بهاییان ایران پلمپ شده است  اگر قرار است مجلس مرکز قانون گذاری برای کشور مقدس ایران باشد آیا این اجازه را می دهید که بپرسیم به کدام قانون در قانون اساسی ایران مغازه صدها شهروند ایرانی به دلیل اعتقادات دینی باید سالها پلمپ شود ؟

آیا می توانیم بپرسیم چگونه است که شما و هیچ یک از نمایندگان مجلس پیگیری وضعیت صدها هزار شهروند ایرانی که تحت فشار قرار دارند نیسیتد ؟

در روزنامه ها آمده است :

چهار ماه اول مجلس شورای اسلامی از زاویه نظارتی چگونه گذشت؟ دیروز معاونت نظارت مجلس با انتشار گزارشی وضعیت نظارتی چهار ماه ابتدایی مجلس دهم را منتشر کرده است. چهار ماهی که در آن ۳۲۷ سوال از وزرا پرسیده شده است و ۱۱۷۹ تذکر کتبی و ۳۳۴ تذکر شفاهی به هیات وزیران داده است. اما مجلس در گزارشی که منتشر کرده خبر داده است که در میان تذکرهای کتبی رییس‌جمهور ۱۸۰ تذکر دریافت کرده است که از میان آن‌ها تنها ۲۷ تذکر در حوزه وظایف شخص رییس‌جمهور بوده است

منبع (1).

جناب لاریجانی و نمایندگان محترم شما 327 سئوال در طول چهار ماه از وزرا پرسیده اید ؛ آیا یک سئوال حتی یک سئوال در مورد شهروندانی که امرار معاش ایشان توسط لباس شخصی ها پلمپ شده است پرسیده اید ؟ شاید تعجب کنید که می نویسم لباس شخصی ؛ چون هیچ کس مسئولیت این پلمپ ها را قبول نمی کند زمانی که شهروندان بهایی به سازمان اطلاعات می روند به دادستانی ارجاع داده می شوند و در دادستانی می گویند دستوری صادر نشده است چون دادستان قانون گذار نیست .

1179 تذکر کتبی داده و 334 تذکر شفاهی در مجلس داده شده است ایا حتی یک مورد این تذکرها در مورد احقاق حقوق شهروندان بهایی در مورد این مظالم اقتصادی  بوده است ؟

جناب لاریجانی اگر جناب روحانی ریاست جمهوری این کشور است و اگر ایشان منشور حقوق شهروندی را ابلاغ کرده است و اگر در کشور قانون و قانونگذاری وجود دارد آیا می توانیم بپرسیم چه زمانی مغازه بهاییان فک پلمپ می شود ؟ و آیا این منشور بخشی از حقوق انسانی شهروندان ایرانی نیست ؟ آیا شما هم انسانها را درجه یک و دو وسه تقسیم می  کنید ؟ و مانند دوران برده داری ارباب و رعیت برای مردم معرفی می کنید ؟

جناب لاریجانی اگر شما ریاست محترم مجلس باشید و اگر برای خودتان در مسند ریاست مجلس این شرافت اخلاقی و انسانی را ارزش بدانید که کار و کسب حلال حق هر انسانی است می بایست به این بی قانونی پایان دهید ؛ البته اگر شما هم تحت فشار تهمت ها و افترا ها و دروغ های رسانه های دیگر را تکرار نکنید که بهاییان جاسوس هستند یا وابسته اسرائیل و امریکا و انگلیس و روسیه و….

جناب لاریجانی اگر شما مسلمان باشید و به عنوان فرزند یک مجتهد اخلاق اسلامی در رگ و ریشه شما در جریان باشد برای احقاق حقوق امرار معاش صدها هزار انسان سکوت نخواهید کرد .

نمایندگان محترم که تا به امروز سکوت 37 ساله کرده اید از نظر انسانی و اخلاقی و الهی اگر خود را نماینده مردم می دانید این وظیفه را دارید که به این ظلم پایان دهید و اجازه ندهید که صدها لباس شخصی به پلمپ مغازه بهاییان اقدام کنند و اگر کسی پیگیری کند خودش متهم به تشویش اذهان عمومی و تبلیغ علیه نظام شود ؛ شما اگر خود را در برابر خدا و مردم مسئول می دانید نباید اجازه دهید صدها هزار انسان تحت فشار اقتصادی به دلیل اعتقادات دینی قرار بگیرند .

جناب لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ؛ مسلما این نامه بدست شما خواهد رسید و شک نکنید که سازمان های اطلاعاتی و امنیتی و گروه های فشار مانند 37 سال گذشته دستور سکوت به شما خواهند داد همانگونه که اولین جلسه توجیهی نمایندگان سکوت در برابر مشکلات بهاییان است ؛ یا شما و سایر نمایندگان  انسانیت و اخلاق و خدا و اسلام و دین و رسولش و ائمه اطهار را ملاک و میزان می دانید که سکوت نخواهید کرد و یا از ترس و هراس مسند ریاست ونمایندگی صوری  یا مورد سئوال قرار گرفتن سکوت خواهید کرد ؛ قضاوت نهایی با خدا و در درگاه مردم شریف ایران است .

جناب لاریجانی بهاییان مطابق قانون حق دارند که در طول سال ایامی محل کسب و کار خود را تعطیل کنند اما اگر شما و نمایندگان مجلس مخالف این تعطیلات صنفی هستید شما هم حق دارید که در مجلس قانون وضع کنید که تمام صنوف برای تعطیل کردن مغازه و محل کسب و کار خود باید از اداره اماکن عمومی اجازه بگیرند در آن زمان صد در صد شک نکنید که بهاییان هم مطیع قانون خواهند بود ؛ همانطور تا بحال مطیع بوده اند و حسن نیت خود را 173 سال ثابت کرده اند .

اما این ظلم واضح و آشکار که سالیان طولانی محل کسب و کار بهاییان بسته شود و بخش نامه ها و دستورات متعدد از طرف لباس شخصی ها صادر شود که زندگی اقتصادی بهاییان تحت فشار قرار گیرد طبق اسلام ((حرام )) است حال اگر شما و سایر نمایندگان به (( حلال)) و ((حرام )) احترام می گذارید می بایست در مجلس وضعیت اقتصادی و فشارهای اقتصادی را به مذاکره بگذارید و پایان دهید .

جناب لاریجانی برخی از گروه های قدرت می خواهند حالت دوران نازی و گروه های کشتار یهودیان را در ایران تداعی کنند ؛ اگر شما با این فشارهای نئو نازی مخالف هستید و با گروه های (( بهتا))(( برنامه ریزی هدایت تخریب اجتماعی )) هماهنگ نیسیتد لطفا این وضعیت را پایان دهید .

هر فرد ایرانی طبق قانون اساسی اجازه دارد که دارای اعتقادات و مسلک و مرامی برای خودش باشد و تا زمانی که اقدامی خلاف قانون انجام نداده است کسی حق ندارد مانع کسب و کار شریف و حلال او گردد و طبق قانون اگر کسی مانع زندگی شرافتمندانه یک فرد ایرانی گردد باید تحت تعقیب قضایی قرار گیرد ؛ حال اگر شما و نمایندگان محترم می توانید در برابر گروه های فشار امنیتی استقلال مجلس را حفظ نمایید و موارد و مشکلات بهاییان در در مجلس مطرح نمایید از صداقت و شرافت انسانی شما سپاسگزاری می کنیم ؛ و اگر شما هم به این فشارها راضی هستید شما را به درگاه و معاد الهی ( اگر به آن اعتقاد دارید ) حواله می دهیم

اما انتظاری هم از رسانه های جهانی داریم که موارد اقتصادی بهاییان را ساده نگیرند و در تمام رسانه ها طرح کنند تا اذهان مردم جهان از این ظلم آگاه شوند و از تکرار این موارد خسته نشوید چرا که سازمانهای اطلاعاتی و امنیتی لباس شخصی ها که در ایران بسیار قدرت یافته است مانع زندگی عادی بهاییان ایران هستند و با ترفند خرید زمان و طولانی کردن ایام پلمپ محل کار بهاییان رسانه های جهان را از دنبال کردن این مورد خسته کنند و این مورد را عادی جلوه دهند .

از تمام مردم جهان هم انتظار داریم در حد توان و قدرت خود در تمام مجالس و سازمانها و ادارات و مراکزی که بتوان این مشکل را طرح کرد فعالیت کنند چرا که سکوت در برابر این مورد اقتصادی دست سازمانهای فشار را بیشتر باز می کند و قدرت می دهد تا فشار را در بخش های دیگر زندگی تداوم دهند همانگونه که تا به حال به اخراج دانشجویان دستور داده اند و قبرستان ها را تخریب کرده اند و صدها فشار دیگر را ایجاد کرده اند و فردا این فشارها تشدید می شود .

از مردم شریف ایران که بدنه این نظام هم هستند انتظار داریم در حد توان خود با این فشارها مخالفت کنند هر چه این مخالفت ها بیشتر شود احتمال تشدید کمتر شده و احتمال کم شدن فشارها بیشتر می شود

در پایان مجدد از ریاست محترم مجلس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی سئوال می کنیم و درخواست داریم که انشاءالله به قرآن وحدود شرعی و انسانی و اخلاقی و قانونی پایبند هستید و مخالف این ظلم آشکار هستید و هر چه سریعتر اقدامی در جهت رفع این ظلم انجام خواهید داد و رضایت خدا و رسولش و ائمه اطهار را بر قدرت و ثروت ترجیح می دهید و پلمپ مغازه ها و جریان عادی اقتصادی صدها هزار شهروند ایرانی را پیگیر خواهید بود .

کمپین بهایی منتظر اقدامات انسانی و شریف و قانونی و اسلامی شما خواهد بود .

1:

http://www.iran-emrooz.net/index.php/news2/66840/

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.