ساختمان پلاسکو و بهاییان ؛ مصارده و غارت اموال

ساختمان پلاسکو و بهاییان ؛ مصارده و غارت اموال

 

ساختمان پلاسکو و بهاییان ؛ مصارده و غارت اموال
ساختمان پلاسکو و بهاییان ؛ مصارده و غارت اموال

در آغاز لازم میدانیم که به کلیه بازماندگان ساختمان پلاسکو تسلیت عرض کنیم و از درگاه الهی برای بازماندگان صبر و تحمل و بردباری را آرزومندیم.

در 37 سال گذشته که انقلاب به نام اسلام و به کام غیر مسلمان آغاز شد مصادره اموال ثروت مندان چه بهایی یا یهودی و حتی مسلمانان شیعه آغاز شد میلیاردها تومان اموال غارت شد و چپاول کردند

مزارع و کارخانجات و اموال منقول و غیر منقول به تاراج رفت و هرگز گزارشی داده نشد که این همه ثروت در کجا و توسط چه کسانی و چگونه هزینه شد .

ساختمان پلاسکو دچار حریق شد و عزیزانی در این ساختمان کشته و زخمی شدند و هنوز دهها نفر زیر آوار هستند و حتی هر لحظه احتمال ادامه آتش سوزی وجود دارد ؛ ولی شاید در این چند روزه مردم ایران هم متوجه این ساختمان شده اند و در حال چگونگی ساخت این ساخت این ساختمان از آغاز تا به امروز شده اند .

اما کمپین بهایی قصد ندارد وارد چگونگی این ساخت و ساز شود و فقط این زمان را مناسب می داند که اذهان را متوجه غارتی بکند که در 37 سال پیش شروع شد ؛ در اسلام تا جایی که می دانیم نماز در اموال غصبی حرام است و در ایران صدها هزار ملک و ساختمان مصادره و غصب شد و هیچ جنبه دینی و مذهبی هم ندارد و مالکان اکثر این ساختمان ها هرگز فرصت دفاع از خود را پیدا نکردند و فقط شاهد سرقت اموال خود بودند و اکثریت مردم هم که در بحبوحه انقلاب بودند تصور می کردند که تمام اموالی که مصادره می شود متعلق به افرادی است که از راه حرام این اموال را بدست آورده اند ؛ اما اگر قوه قضاییه مستقلی وجود داشت می شد که پرونده این جنایات اقتصادی را مطرح کرد .

در چند روز گذشته هم اموال بهاییان در کرج مجدد مصادره شد ؛ چرا ؟ به دلیل اعتقادات بهایی هنوز اموال افرادی که با سعی و تلاش برای ادامه و گسترش کار خود سرمایه ای فراهم کرده بودند ناگهان با حکم غارت و سرقت اموال با اجازه قوه قضاییه مواجه شده اند و متاسفانه کسی هم جرات اعتراض ندارد که زندگی خود را به خطر می اندازد همانگونه که معترض انسانی شریف به اسیدپاشی در زندان و در اعتصاب غذاست و اسید پاش آزاد در پناه گروه های فشار .

حال مردم ایران چه بهایی چه یهودی یا مسیحی ؛ اهل تسنن یا شیعه هر لحظه باید منتظر باشند تا زمین و اموالشان با دستور یک قاضی  که لباس قضاوت را تصرف کرده غارت شود.

تا کی ؟ فقط خدا داند و بس

اما هرگز و هرگز برای چپاول کنندگان و غارت گران برکتی اخروی را شاهد نخواهند بود که غضب الهی در انتظار ایشان است

 

 ——–

http://www.fardanews.com/fa/news/617665/ساختمان-پلاسکو-از-گذشته-تا-امروز

http://www.tabnak.ir/fa/news/658164/هرآنچه-که-باید-در-مورد-پلاسکو-بدانید

Plasco Building - ساختمان پلاسکو

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.