تبریک عید به مردم شریف ایران زمین

تبریک عید به مردم شریف ایران زمین
تبریک عید به مردم شریف ایران زمین
تبریک عید به مردم شریف ایران زمین

 

تبریک عید به مردم شریف ایران زمین

تجلی آفتاب جهانتاب چرخشی دیگر نمود و بهار و نوروزی دیگر فرا رسید حیات طبیعت همراه با حیات بشر تحولی دو باره را آغاز کرد تغییر و تحولی که در ذات طبیعت و ذات بشر و در سنت الهی است ؛ و تجدید بهار در تمام ارکان جهان چرخش دارد هم در ادیان و هم در اقوام و هم در طبیعت جسمانی و روحانی و حتی کتاب الهی که در هر زمان به اراده الهی بهارش تجدید می گردد.

تبریکی خاص به مردم خاص تقدیم می کنیم به سرزمینی خاص که در تقدیر آن شگفتی هایی خاص پنهان شده است تقدیر براین شده است که مردم شریف ایران متحمل سختی هایی خاص قرار بگیرند تا بتدریج فولاد وجود مردم شکل گرفته و تاب فشارهایی شدید را داشته باشد تا اکثریت این مردم به مقامی برسند که نمونه و الگویی برای فرهنگ مشرق زمین باشند ؛ نمونه ای از انسانیت و شرف و اخلاق و صفات رحمانی نمونه ای که جهان به آن اقتدا کنند که می شود مانند آن را یافت و این مدینه فاضله دور از دسترس نیست و ایران زمین مقدر است که به این مقام دست یابد و تنها باید موانع را درک کنند و بر آن چیره شوند .

هر چند در طول زمان بسیاری از مردم از فرهنگ والا و بزرگ ایران زمین دور شده اند اما رسولی خاص به اراده الهی در این خاک پاک پا به عرصه وجود گذاشت تا تجلی آفتاب وجودش سراسر این سرزمین ایران را روشن سازد ؛ اما لازم است که در بهار که فضای طبیعت تغییر می کند مردم غیور ایران هم در وجودشان تغییراتی را ایجاد کنند ؛ خود را باور کنند و باور کنند که تدبیر و تقدیر ایشان بدست خودشان نوشته می شود .

بهترین تبریک به مردم ایران زمین از جنس دوستی است که  دیگران می خواهند به نفرت آنرا آغشته سازند مردم ایران زمین دوستدار عشق و وحدت است و نمی خواهند مرگ و نیستی را برای دیگر مردم آرزو کنند باید به این مردم تبریک گفت که حمله مغول و اسکندر و اعراب و سایر مهاجمان نمی توانند درون روشن ضمیر ایشان را تار و تاریک سازد .

تبریک به مردمی که به نقطه ای از درایت رسیده اند که مقلدان و متعصبان و افراطیون تندرو نمی توانند حق انتخاب حقیقت را از ایشان سلب کنند هر چند شاید به ظاهر بر جسم مردم مسلط شده اند اما اندرون مردم شعله عشق الهی جوشان است و مهر و یگانگی بین مردم موج می زند .

حال هر چند شاهد هزاران اذیت و آزار بر مردم ایران عزیز هستیم اما قدرت درونی مردم به مرحله ای رسیده است که حال مردم تبعیض را نکوهش می کنند و مردم پاک ایران دیگر اقوام و هموطنان خود را هرگز نجس و ضاله نمی دانند و پیرو خرافات جهالیت نمی شوند و بر این افکار بلند باید تبریک گفت .

مردم این سرزمین عاشق صلح و اتحاد بین قلوب هستند و از تمام قدرت خود برای آزادی بیان مردم این آب و خاک می کوشند و تسلیم تبلیغات کور و افترا و تهمت های زننده بر دیگر مردم این کشور نمی شوند .

بهار شاهد لطافت و طرافت طبیعت است و حال جهان باید منتظر بهار قلوب مردم ایران باشد که در بزودی جهان را دگرگون می سازد و پرچم وحدت عالم انسانی را ایرانیان بلند خواهند کرد و تمنای کشتار و قتل و شکنجه و اذیت و آزار و زندان دیگر ایرانیان را نهی می کنند .

می دانیم که اکثریت مردم ما خواهان ایرانی آزاد و آباد با همکاری و هماهنگی همه اقشار و اقوام ایران است ولی عده ای قلیل که  قدرت یافته اند تا مانع رشد و بالندگی شوند ولی در این قلیل هم وجدانی وجود دارد که بزودی چهره خود را نمایان خواهد ساخت و مژده به مردم می دهند که خدا را باور دارند و اندوه مردم ایران را نمی خواهند و درب آزادی را بر مردم خواهند گشود .

تبریک به مردمی که آزادی بیان و عواطف و احساسات و افکار را از حقوق طبیعی همگان می دانند .

مردمی که برای هم نوع خود دست به دعا بر میدارد که همگان پیروز و سربلند باشند و افتخارشان را در تحقیر و تمسخر و اهانت به دیگران نمی دانند بلکه هر نوع اعمال و افکار ناپسند را دور از شان انسانیت می دانند و مردم را به ما خوب و دیگران بد تقسیم نمی کنند  و عاملین این رفتارهای زشت را از ایران زمین سلب نام می کنند و خواهان شادی همه مردم هستند و همه مردم را از یک دار و درخت الهی می دانند .

کمپین بهایی سالی مملو از سرور حقیقی برای همگان آرزومند است سروری که از درون و بیرون بهم پیوند خورده و شکوفه های زیبایی بر درخت تنومند ایران زمین شاهد باشیم که بزودی ثمرات حقیقی آنرا در تمام شئون زندگی همه اقوام و اهل ادیان این مرز و بوم به چشم دیده و دل شاهد باشیم ؛ انشاءالله

  

.

 

info@bahaicamp.com
https://www.facebook.com/bahaicampaign
https://www.instagram.com/bahaicampaign
https://telegram.me/bahaicamp
https://telegram.me/hooshmandparvaane
https://twitter.com/bahaicampign
لطفا اخبار و مقالات خود را برای انتشار در سایت کمپین بهایی به این ایمیل info@bahaicamp.com و یا به تلگرام https://telegram.me/MehrshadJoneydi بفرستین .
پشاپیش از همکاری و همیاری شما ممنونیم

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.