دل نوشته شهین پور صادقیان شهروند بهایی

 

بهایی-3

دل نوشته شهین پور صادقیان شهروند بهایی

به گزارش کمپین نه به آزار و زندان هموطنان: بیست وچهار شهروند بهایی در دادگاهی در گرگان به بیش از ۱۹۳ سال زندان محکوم شدند.این احکام یکی از احکام سنگینی است که در چند سال گذشته درخصوص شهروندان بهایی صادر شده است.

شهین پورصادیقیان شهروند بهایی,خطاب به قاضی صادر کننده حکم 193سال زندان برای بهائیان گرگان دل نوشته ای به شرح زیر نوشته است.

جناب قاضی سلام
یکبار دیگر ناله عدل بلند شد و انصاف به فغان درآمد که آخر چرا مرا فراموش میکنید مگر من بهترین اشیاء در پیشگاه خداوند نیستم (احب الاشیاء عندی الانصاف.) به چه علت مرا به بوته نسیان می سپارید و چنین ظالمانه لگد کوبم مبنمایید. آقای قاضی چکشی که در دستان شماست باید منادی عدالت باشد نه پتک ویرانگر بیعدالتی و ظلم به کدامین گناه بیست و چهار نفر از بهترین زنان و مردان این مملکت را به سالهای طولانی حبس و زندان محکوم کرده اید؟ خانم شیدا قدوسی زنیست که دو فرزند عزیز خود را هفده سال است که به تنهایی بزرگ کرده و روش و رفتارش مثال زدنیست. تمامی اهل کوچه و محل ایشان را دوست داشته و قابل احترام می دانند حال اگر مورد سوال قرار گیرم که به کدام جرم محکوم به یازده سال حبس شده چه بگویم؟ چه بگویم که نشان از قهر و بی عدالتی مراجع قانونی نداشته باشد؟ چه بگویم که آتش کینه و دشمنی در قلوب ایجاد نکند؟ چه بگویم که آه و حسرت نفوس را خاموش نماید؟ کاش به همین بسنده میشد عزیزان دیگری نیز هستند که متاسفانه بنا به حکم ناعادلانه، شوهرانشان سه سال قبل به حبس محکوم شده اند.

و اینان هر هفته با مشقت زیاد برای ملاقات به کرج میروند حالا آنها هم باید راهی زندان شوند نمیدانم آقای قاضی فکرش را هم کرده اید که فرید کاشانی نوجوان 12 ساله راهی سفر کرج برای دیدار پدرش شود و یا اینکه برای دیدار مادر در صف ملاقات کنندگان گرگانی؟ وداد شش ساله را چگونه توجیه کنیم که مادرت تنها به خاطر اعتقاد و ایمان به ظهوری جدید که خواهان اتحاد و مودت جمیع نفوس انسانی است راهی زندان شده؟ آقای قاضی کاش یکبار هم که شده خود را جای خانواده های اینها میگذاشتید و فکر میکردید ما بهاییان جواب دوستان و همسایگانمان را که نگران هستند چه بدهیم؟ آقای قاضی آیا از عواقب روحانی تصمیمات خود آگاه هستید؟ وقتی در برابر عدالت الهی قرار گرفتید چگونه پاسخگوی اعمالتان خواهید بود؟ چه که قسم یاد نموده از ظلم احدی نگذرد مطمئن باشید قضاوت شما در میزان عدل الهی قرار خواهد گرفت امیدوارم قبل از اینکه دیر شود با دیدی عادلانه و منصفانه دوباره پرونده های این عزیزان را ورق بزنید.
با احترام
شهین پورصادقیان
5/11/1394

 

Related posts