خدمت جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

خدمت جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری

 

خدمت جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری
خدمت جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری

با عرض ادب و احترام به عرض می رسانم که شما دقیقا چه می کنید ؟

جناب آقای روحانی دقیقا الان کجایید ؟ کجا ؟

جناب آقای روحانی هشت بهایی دستگیر می شوند ؛ می دانید چرا ؟ چرا ؟

جناب آقای روحانی اموال مغازه دار بهایی غارت می شود به سرقت می برند و چپاول می کنند ؛ و شما الان چه می کنید ؟ شما شاید خودتان هم ندانید که چه می کنید .

جناب روحانی شش دانشجوی بهایی در یک روز اخراج می شوند و شما کجای این مملکت در حال چکاری هستید ؟ شرمنده هستم ولی واقعا مشغول کاری برای مردم هستید ؟

جناب آقای روحانی آیا منشور حقوق بشر را برای دکور کتابخانه خود به ثبت رسانده اید ؟ یا توان اجرایش را ندارید ؟ یا نمی گذارند که اجرایش کنید ؟ براستی خودتان این منشور را مطالعه کرده اید ؟ 

جناب روحانی شما بسیار ساکت تشریف دارید ؛ یعنی یا موافق این بلایا هستید یا برایتان اهمیتی ندارد که بر سر این مردم چه وارد می شود و یا برای تقویت گروه فشار و سرگرم کردن آنان را به جان بهاییان مشغول کرده اید ؟

جناب روحانی شاید نمی دانید پس بگذارید برایتان بگویم که رفتار شما و کردار شما و تک تک کلمات شما در تاریخ ثبت و ضبط می شود و شک نکنید که اراده الهی بسیار قوی تر از تصورات گروه های فشار و دین ستیزان و دین هراسان عمل خواهد کرد اما امتحانی برای شما و سایر بزرگان کشور است خود دانید که برای رضای الهی قدم بردارید یا برای امر پروردگار ارزشی قائل نباشید چیزی از اراده الهی کم نخواهد شد  .

در زمان شروع انتخابات ریاست جمهوری شما از تدبیر و امید فرمودید آیا می توانید برای من شهروند بهایی بفرمایید که  چه تدبیری و چه امیدی عملا به منصه ظهور می رسانید ؛ آیا معنای تدبیر و امید بصورت عملی در اعمال شما جلوه ای داشته است ؟ کدامش ؟

جناب آقای روحانی شما ریاست جمهور این کشور هستید ؛ آیا به مسند خودتان باور دارید ؟ آیا شما شهروند ان ایرانی را به شهروند درجه یک و درجه دو و درجه سه تقسیم کرده اید ؟ جناب آقای روحانی عکس العمل شما بعد از قتل و سوازندن یک شهروند ایرانی چیست ؟ اگر خدای نکرده زبانم لال یک برادر مسلمان در بلاد غرب توسط یک فردی به قتل می رسید وبعد پیکر او را به آتش تعصب و تفرت و کینه می سوزانند آیا شما تمام رسانه ها را بسیج نمی کردید تا جهان را از این خبر هولناک آگاه سازید ؟

جناب روحانی امروز و دیروز و در این ماه و در ماههای گذشته هزاران بهایی از دانشگاه اخراج شده اند ؛ شما چه کرده اید ؟ مگر رییس جمهور این مملکت نیستید ؟ این سکوت آیا رضایت به این فشار و ظلم است یا دستان شما هم بسته است و جرات ندارید حرفی بزنید ؟ آیا اگر شما از مردم خودتان دفاع کنید می ترسید که شما را هم غیر خودی معرفی کنند ؟

جناب روحانی می توانید به من ایرانی بگویید دقیقا نقش شما در دفاع از حقوق شهروندی به غیر انتشار منشوری که به آن عمل نمی شود چیست ؟

جناب روحانی شکر خدا محاسن شما سفید شده است و عمری از خدا گرفته اید و لباس روحانیت بر تن کرده اید حال این لباس روحانیت و این مسند ریاست جمهوری و این محاسن سفید آیا نشان از تجربه هم در آن نهفته است ؟ نتیجه تجربه شما برای اقلیت های دینی و اعتقادی اثری هم دارد ؟ و آن اثر در عمل هم می توان نشانی از آن پیدا کرد ؟

جناب روحانی در طول ریاست جمهوری شما صدها مغازه پلمپ شده و شما هم به شکر خدا آنچنان ساکت و آرام در کرسی خود فرو رفته اید که آدمی فکر می کند خدای نکرده به خواب رفته اید .

جناب روحانی در سه سال و اندی از زمان ریاست جمهوری شما زندانیان بهایی و دیگر اقلیت های قومی و دینی زندان ها را انباشته کرده اند و شما چه زیبا و راحت و آرام لبخند ملیح بر لب دارید و با رسانه های جهانی از امنیت و صلح و ارامش در ایران سخن می گویید .

جناب روحانی آیا گاندی و نلسون ماندلا را احتمالا می شناسید ؟ ظاهرا می گویند آنان هم مدتی در کشورشان کرسی ریاست جمهوری را تجربه کرده اند آیا شما شباهتی با این دو مرد بزرگ می خواهید داشته باشید ؟

پس لطفا تا زمان باقی است و احتمالا عده ای هنوز گوش به فرمان شما هستند حداقل این سعی را داشته باشید که این همه فشار را رسانه ای کنید اگر خودتان قدرتی ندارید از ابزار رسانه ها جهان را مطلع کنید تا در تاریخ نام شما به گونه ای یاد شود که بتوانید به آن افتخار کنید ؛ نه آنکه خدای نکرده در تاریخ صفحه ای به نام شما باز شود که در آن پر باشد از آزارها و اذیت ها و فشارها و قتل ها و حبس ها  .

بسیاری از رسانه ها می نویسند و فیلم می سازند که بهاییان به دنبال قدرت و تصرف کشور هستند ؛ اما آنان که اندکی بینش و بصیرت و نگرش و دانش را تجربه کرده باشد می دانند که دین الهی برای تصرف قلوب است و خدا نیازی به زمین و دولت و حکومت ندارد و اگر بهاییان می خواستند قدرت سیاسی را بدست بیاورند پای چوبه دار از اعتقادات خود دست می کشیدند و در زمان شلاق و شکنجه تحمل نمی کردند و برای ثروت و قدرت با جلادان هماهنگ می شدند ؛ بهایی اگر دنبال زمین و ملک و قدرت و ثروت بود مغازه هایش را بهر بهانه ای باز نگاه می داشت  تحصیل در دانشگاه را برای رضای مولایش از دست نمی داد ولی بهایی  ؛بهیچ  بهایی ؛ بهایش را نمی فروشد .

جناب روحانی بگذارید یک توصیه هم بکنم ؛ کمی تاریخ بخوانید بسیاری آمدند و بسیاری رفتند و بسیاری نامشان هست به نیک نامی و بسیاری هم نامشان هست ولی یادشان به نیکی نیست .

در دیانت بهایی حسن خاتمه مجهول هست و خدا فقط می داند شاید شما فردا تاریخ ساز شوید و مانند ((حر)) که نیم روز در لشگر مولا حسین (ع) بود شما هم بتوانید یاران حسین را که آب و نان بر ایشان بسته اند یاری کنید 

جناب روحانی  نمی دانم این سیاست و این قدرت و این صندلی چگونه مردم را به خود متصل می کند که توان دل کندن از آن را ندارند و دلبستگی و وابستگی بحدی شده که شاهد جنایت هستند و نه تنها سکوت می کنند بلکه آنرا توجیه می کنند ؛ امیدوارم به نام شعاری که داده اید کمی باور داشته باشید و در این واپسین روزهای ریاست جمهوری بتوانید جبران اشتباهات گذشته را انجام دهید ؛ انشاءالله

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.