خاطره ای به مناسبت ۲۶ اردیبهشت, تولد جناب وحید تیزفهم ازطرف خواهرایشان

13177418_998533110259980_4078363242472985011_n

” برای برادرم ”
خاطره ای به مناسبت ۲۶ اردیبهشت, تولد جناب وحید تیزفهم ازطرف خواهرایشان
اردیبهشت سال 1387 را هیچوقت فراموش نمی کنم . مادر عزیزم میهمان ما در مشهد بودند و برایمان خصوصا” برای پسر عزیزم از این که مادر بزرگش کنارش بود خیلی خوش گذشت .
مادرم قرار بود قبل از برگشت به منزل خودشان در شهر تبریز چند روزی هم در تهران میهمان برادر عزیزم باشند . به همین منظور بلیط برگشت ایشان 26 اردیبهشت به تهران بود .
از آنجایی که 26 اردیبهشت مصادف با روز تولد ” وحید عزیز ” می باشد به همین منظور دو روز قبل به بازار رفتیم و هم ما و هم مادر برای ایشان هدیه ای تهیه کردیم .
روز قبل از برگشتشان هم یعنی 25 اردیبهشت ظهر منزل یکی از دوستان عزیز ” جناب روشن اشرف ” دعوت بودیم خیلی خوش گذشت ولی مادرم خیلی احساس بی قراری داشتند . تا این که عصر همان روز توسط یکی از دوستان با خبر شدیم که صبح همان روز یاران عزیز ایران را دستگیر کردند .
در یک لحظه تمام خاطرات دستگیری پدرم از ذهنم عبور کرد . که چطور و چگونه در مهر ماه سال 1360 صبح زود زنگ درب منزلمان به صدا در امد و چند نفر مامور مسلح وارد منزل شده وپس از ساعتها تفتیش منزل پدرم را به همراه کتابهای امری زیادی با خود بردند و ایشان دیگر به منزل برنگشتند .
به هر حال مادرم را صبح روز 26 اردیبهشت برای رفتن به تهران بدرقه کردیم و یکی از اقوام بسیار عزیز پدری ام ” جناب معین تیزفهم ” ایشان را تا منزل برادرم همراهی کردند . بگذریم از این که بی خبری از یک عزیز ان هم روزها و ماه ها چقدر سخت است و ما این ایام را به خوبی احساس کردیم ولی اصلا” فکر نمی کردم که دوران حبس ایشان اینقدر طولانی شود . روزها و هفته ها و ماه ها و سال ها سپری شد تا این که امسال یعنی 26 اردیبهشت 1395 نهمین سالی است که ” وحید عزیز ” روز تولدش دور از ما و خانواده و در کنار هم بندان عزیزش میباشد .
” ولی از ان جا که این دوری و غربت در زاه عشق و محبت الهی و سرافرازی ایران عزیزمان است خدا را شکر میکنم و امیدوارم که هر چه زودتر جمیع تعصبات از بین برود و صلح و اشتی در جهان و خصوصا” میهن عزیزمان برقرار شود . به امید ان روز ” وحید جان تولدت مبارک “.
” وحید جان تولدت مبارک “

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.