حمایت رضا خندان روزنامه نگار و فعال حقوق بشر از کارزار یادیاران

رضا خندان

حمایت رضا خندان روزنامه نگار و فعال حقوق بشر از کارزار یادیاران

نهادهای متعصب حکومتی برای محدود کردن اعضای جامعه‌ی بهائیان, عده‌ی زیادی ازجمله “یاران ایران” را بازداشت و روانه‌ی زندان‌ کرد.

کارزار #یادیاران ایران(مدیران جامعه بهایی) ، شما هم می توانید با ارسال عکس و پیام خود در این کارزار مشارکت نمائید. جهت اطلاع بیشتر به این لینک مراجعه کنید : http://goo.gl/3w7x6u

رضا خندان روزنامه نگار و فعال حقوق مدنی با ارسال تصویر خودشان از این کارزار حمایت کردند. رضا خندان در پیامی که به کارزار یاد یاران ایران ارسال کرده است گفت : “نهادهای متعصب حکومتی برای محدود کردن اعضای جامعه‌ی بهائیان, عده‌ی زیادی ازجمله “یاران ایران” را بازداشت و روانه‌ی زندان‌ کرد تا به خیال خود آنها را محدود کند.
تردید ندارم که بیشترین ارتباط جامعه‌ی بهایی با دیگر شهروندان کشورمان و جلب توجه آنان نسبت به ظلم‌هایی که در حق آنان شده است, از طریق همین زندان‌ها صورت گرفت. اینگونه بود که “زندان” عملا تبدیل به رسانه‌ی مظلومیت این گروه از شهروندان کشورمان شد
……..
با ارسال پیام و تصویر خود اعتراض خود را نسبت به بازداشت هفت تن از رهبران جامعه بهایی که به 20 سال زندان محکوم شده اند، اعلام کنید. 25 اردیبهشت سالگرد، هفتمین سال بازداشت رهبران بهایی است.
#یادیاران #بهایی
منبع خبر :http://goo.gl/JF2nRi

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.