بازداشت هاله غلامی به دلیل کمک به کودکان کار و اعمال خیریه

بازداشت هاله غلامی به دلیل کمک به کودکان کار و اعمال خیریه

 

بازداشت هاله غلامی به دلیل کمک به کودکان کار و اعمال خیریه

اینجا ایران است در شهر تهران پایتخت کشور مقدس ایران ؛ جایی که باید سرمشق جهان باشد اما در هشتم بهمن ما فردی که باید از او تقدیر شود و برایش امکاناتی فراهم شود تا در اعمال انسانی و خیر موفق تر شود به زندان می رود تا به عنوان یک شهروند بهایی در کوشش اعمال خیریه قدم نگذارد ؛ هاله غلامی بازداشت می شود چرا ؟

دستور داده اند که بهاییان در هیچ فعالیت مدنی و خیریه فعالیت نکنند ؟

آیا انسانیت هم جرم و اتهام جدیدی برای بهاییان است ؟

آیا کمک و دستگیری از فقرا و کودکان نیازمند نیاز به مجوز دارد ؟

در کدام شریعت و دین و مذهب افرادی که برای امور خیر پیش قدم می شوند باید متحمل حبس و زندان شوند ؟

کدام قاضی به کدام ماده قانونی استناد کرده است که زنی شریف ایرانی را به بند و حبس بکشند چرا که می خواهد در رفع گرسنگی و تشنگی کودکان کار قدمی بردارد ؟

جناب حسن روحانی ریاست محترم جمهور و جناب علی لاریجانی ریاست محترم مجلس و جناب صادق لاریجانی ریاست محترم قوه قضاییه آیا شما بزرگواران و سران سه قوه کشور مقدس ایران آیا سربلندی ایران پر شکوه را جویا هستید ؟ آیا طالب هستید که فرد انسانی در کودکی باید شرایط زندگی شرافتمندانه و انسانی داشته باشد ؟ آیا یک شهروند ایرانی که در این مسیر قدم برمی دارد را باید تقویت و تشویق کرد یا به زندان فرستاد ؟

شما به بهاییان ضاله می گویید ؛ این افرادی که مانع رشد و بالندگی ایران عزیز می شوند را به چه صفت و اسمی مخاطب باید کرد ؟ کدام ضاله هستند فردی که در مسیر صراط مستقیم الهی قدم بر میدارد یا فردی که مسیر مستقیم را مسدود می کند ؟

فرد بهایی خود را موظف میداند که هم در جهت رشد اخلاقی و انسانی خود کوشا باشد و هم در رشد اخلاقی جامعه خود را سهیم می داند

جامعه بهایی وظیفه دارد به نیازمندان در حد مقدور خود به گونه ای شرافتمندانه و انسانی کمک نماید تا بتواند در مسیر ارتقا قدم بردارد

این جرم نیست

 

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.